Naši přátelé

 

Na této stránce bych Vám chtěla stručně představit naše přátele a kamarády. Nemůžu Vám ukázat všechny, asi by tento web nestačil. Stejně tak nemůžu pět chválu na každého zvlášť. Všichni jsou něčím výjimeční a My jsme rádi, že můžeme být jejich přáteli.

 

Tohle je parta lidí se kterými trénujeme. Nikdy bych na ně nedala dopustit jsou to lidi se srdcem na pravém místě. Náš Mar-Ive tým Rakovník

 

Jako první bych chtěla představit Kristýnu Kopřivovou, která je mou velkou kamarádkou. Je pro mě velice důležité, co vše udělala pro svého psa a pro mě a tak jako malou poctu její osobě jsem udělala tento web fialový (protože ona tuto barvu miluje) a ačkoliv mám, mnoho zajímavých fotografií, tak na titulní fotce je její pes Orin. Takže Týno děkuji ti za vše a hlavně bud stále taková jaká jsi!

Šárka Cihleková, další velice šikovná členka našeho týmu a má velká kamarádka, kterou mám velice ráda. Bohužel žije v USA a tak na sebe máme jen ty dva roky, co bude zde a tak si je musíme pořádně užít, než se vrátí zpět.

Miloš Sladkovský – co napsat k někomu, kdo neodmyslitelně patří k vašim nejlepším přátelům a o kom víte, že by vám scházel? Nevím. Snad jen, že Miloš, nikdy nikomu z party neřekne NE. Je opravdu člověk se srdcem na pravém místě, který je i výborným a ochotným figurantem. Ostatně první smímek, myslím hovoří za vše :-).

 

 

 

Terezka Skalická

Můj svědek, nejlepší kamarádka, taky sousedka :-) a pejskařská sestra. Jezdíme spolu trénovat, pařit na výcvikové tábory. Neumím si tu práci kolem psů bez ní už ani představit.

 

 

Michalea Novotná

 

Jedna z mých nej.nej. kamarádek. Fajn holka, kterou nic neodradí. Se svou fenkou Narou z Golha udělala neskutečné množství práce. Od canisterapie přes záchranářské až po obranářské zkoušky.

,, Míšo jen tak dál :-) 

 

 

 

Tohle je naše ,,super partička ze Žateckého cvičáku ", který už bohužel nefunguje :-(

 

Jindra Pocnerová  - chovatelská stanice z Milberku

 

Jindra nám v pejskařském životě velice pomohla. Je to člověk s velkým srdcem. Svůj život zasvětila německým ovčákům. Jsem ráda, že se mužeme počítat mezi její přátele. Jindřiško at ti zdravíčko dlouho slouží.

 

Gabča Skipalova

Opravdová kamarádka, člověk s velkým srdíčkem. Nikdy jsem nepoznala někoho tak hodného a upřímného jako je Gabča. Na fotu s Badym :-)

 

Kristýna Kopřivová

 

Jo Kristýnka, naše trdlínko. Moc hodná a obětavá holčina. Má velký talent a myslím, že ji čeká velká budoucnost v pejskřině. Na fotu s Cronosem Mar-Ive from Bohemia.

 

No a nakonec to nejlepší :-)

Můj velký dík patří memu manželovi Martinu Panýrkovi, který má se mnou tak velkou trpělivost, že je to někdy až neuvěřitelný. Také mu chci poděkovat za jeho velkou podporu v mém velkém koníčku. Děkuji Ti